Szkolenia

Szkolenia

Zostań Certyfikowanym Stylistą System Extensions!

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia naszych metod przedłużeń, zagęszczeń i niechirurgicznego uzupełniania włosów. Instruktorzy System Extensions to wykwalifikowana kadra szkoleniowa o wypracowanej metodyce przekazywania wiedzy.

Zajęcia szkoleniowe podzielone są na część teoretyczną i praktyczną, co pozwala na opanowanie wszystkich tajników oraz technik System Extensions. Instruktor prowadzi zajęcia indywidualnie lub w niewielkich grupach, co daje możliwość indywidualnego kontaktu z każdym uczestnikiem szkolenia. Nie musisz być fryzjerem, ponieważ wprowadzimy Cię od podstaw we wszystkie zagadnienia teoretyczne i praktyczne.
Część praktyczna to opanowanie metod przedłużeń, zagęszczeń włosów oraz niechirurgicznego uzupełniania włosów pod okiem doświadczonego Instruktora System Extensions. Ćwiczenia odbywają się na główkach treningowych, co umożliwia wykonanie dużej ilości prób doczepiania włosów.
Mamy możliwość dojazdu na szkolenie na terenie całej Polski.
Absolwenci szkolenia otrzymują międzynarodowy Certyfikat Stylisty System Extensions, uprawniający do wykonywania usługi przedłużania, zagęszczania i niechirurgicznego uzupełniania włosów.

Posiadamy wpis do Rejsestru Instytucji Szkoleniowych co daje Ci możliwość ubiegania się o dofinansowanie szkolenia z naszych usług, jeżeli jesteś zarejestrowany w powiatowym urzędzie pracy lub ośrodku pomocy społecznej.

W celu uzyskania informacji bądź umówienia się na szkolenie:
zadzwoń +48 519 773 353
lub napisz szkolenia@systemextensions.pl